Производители :

Лаптоп додатоци

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

MSI FREEZE DUAL кулер за 15" & 17" лаптоп

707ден Без данок: 707ден
0

Основни карактеристики Опис 2 вентилатори, Брзина на вентилаторот: 1000 RPM , USB HUB: 2 до.....

Кулер за 15,6инчен лаптоп MSI Freeze

660ден Без данок: 660ден
0

Основни карактеристики брзина на вентилатор: 700RPM, 2USB портови, проток на воздух: 32CFM .....

Кулер за лаптоп 15,6\" MSI BALANCE 03

589ден Без данок: 589ден
0

Основни карактеристики Брзина на вентилаторот: 800-1000 RPM; 4 можни висински подлоги; US.....

Кулер за лаптоп MSI BALANCE 02 15,6

506ден Без данок: 506ден
0

Спецификација  брзина на вентилаторот: 750-1500 RPM; Ултра лесен дизајн: 0,5 kg; USB HUB:.....

Кулер за лаптоп SBOX CP-12

749ден Без данок: 749ден
0

Кулер за лаптопи до 17,3“ Вентилатор :140x140x25mm, 1200o/m Проток на воздух : 23 - 44 CFM .....

Кулер за лаптоп SBOX CP-19

430ден Без данок: 430ден
0

USB кулер за лаптоп до 15,6“ Вентилатор: 140x140x15mm, 1000 рпм Проток на воздух : 47,35 CFM .....

Кулер MSI PLATINUM 550 v6 ATX 2.31

1.750ден Без данок: 1.750ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 550 ПФЦ па.....

0

Лесен, тивок и практичен. совршен додаток за секој преносен комјутер. Беспрекорно ќ.....