Производители :

Таблети

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Таблет LENOVO Tab 3 7 (TB3-710F)

5.150ден Без данок: 5.150ден
0

Дијагонала 7" Капацитет 16 GB Тип Tаблет Резолуција на монитор 10.....

Таблет LENOVO Tab3 8

7.900ден Без данок: 7.900ден
0

      8" IPS (1280 x 800),       2GB RAM, 16GB,       QuadCore, MicroSD,       MicroUSB, Dual cam.....

Таблет Vivax 10'' TPC- 101 3G

6.999ден Без данок: 6.999ден
0

Основни карактеристики: Дијагонала на екран ["]: 10,1 Тип на екран: IPS/PLS Резолуција на екран: .....

Таблет VIVAX TPC-100 3G

7.599ден Без данок: 7.599ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала на екран ["] 10,1 .....

Таблет VIVAX TPC-701 3G

3.254ден Без данок: 3.254ден
0

Основни карактеристики Дијагонала заслона ["] 7 Тип на екран IPS/.....

Таблет VIVAX TPC-703 3G - 7''

4.699ден Без данок: 4.699ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала на екран ["] 7 .....