Производители :

Монитори

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Монитор 23'' AOC I2381FH Quick View

Монитор 23'' AOC I2381FH

9.800ден 8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Овој производ има гаранција од 36 месеци! Спецификација  Основни карактеристики .....

Монитор 24" AOC AG241QX

20.600ден Без данок: 20.600ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 23,8" Формат на екран 16:9 .....