Производители :

Мемориски картички

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Mемориска картица-Transcend 4GB

207ден Без данок: 207ден
0

  Идеални за надградба на вашиот дигитален  фотоапарат или уред што подржува SD/SDHC  Card; 4 GB SD .....

Mемориска картица-Transcend 8 GB

276ден Без данок: 276ден
0

  Идеални за надградба на вашиот дигитален  фотоапарат или уред што подржува SD/SDHC  Card; 8 GB SD .....

0

Основни карактеристики Формат micro SDHC Капацитет [МБ] 16 GB   .....

0

Основни карактеристики Формат SD Капацитет [МB] 32 GB Останати карактеристики Читање [МB.....

SSD уред AD 256GB SU800 SATA 3D Nand

5.900ден Без данок: 5.900ден
0

Уред за складирање на флеш меморија, за ултимативен перформанс на вашиот компјутер. � Специфи.....

Мемориска картичка 32GB Kingston

1.100ден Без данок: 1.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат microSD Капацит.....

0

Спецификација Основни карактеристики Формат micro SDHC Капа.....

0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет 16 GB Интерф.....

Надворешно куќиште MSI ZONE 2

562ден Без данок: 562ден
0

Спецификација Основни карактеристики Формат 2,5" Тип фи.....