Производители :

Компјутерски компоненти

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Mемориска картица-Transcend 8 GB

430ден Без данок: 430ден
0

� Идеални за надградба на вашиот дигитален� фотоапарат или уред што подржува SD/SDHC� Card; 8 GB SD�.....

Sale Mемориска картичка SD MICRO 16GB HC Class 4 + 1ad TS Quick View

Mемориска картичка SD MICRO 16GB HC Class 4 + 1ad TS

680ден 589ден Без данок: 589ден
0

Основни карактеристики Формат micro SDHC Капацитет [МБ] 16 GB � .....

0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 1000 Интерфејс USB 3.0 Бафер [МБ] 8 Формат 2,5" .....

Кулер MSI BALANCE 01 за 15,6" лаптоп

680ден Без данок: 680ден
0

Кулер за преносен компјутер 15,6"; Брзина на вентилаторот: 800-1000 РПМ; УСБ HUB: 2.....

Надворешен хард диск WD My Cloud 4TB

15.200ден Без данок: 15.200ден
0

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 4000 Интерфејс LAN Бафер [МБ] 64 Формат 3,5" Број .....

RAM Меморија ADATA DDR4 4GB 2400MHz

3.200ден Без данок: 3.200ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет [МB] 4096 Сл.....

RAM Меморија ADATA DDR4 8GB 2133MHz

4.999ден Без данок: 4.999ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет [МB] 8192 Сл.....

RAM меморија ADATA DDR4 8GB 2400MHz

5.899ден Без данок: 5.899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Капацитет [МB] 8192 Сл.....