Производители :

Други додатоци

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

MSI FREEZE DUAL кулер за 15" & 17" лаптоп

907ден Без данок: 907ден
0

Основни карактеристики Опис 2 вентилатори, Брзина на вентилаторот: 1000 RPM , USB HUB: 2 до.....

Кулер за 15,6" лаптоп MSI BALANCE 01

530ден Без данок: 530ден
0

Кулер за преносен компјутер 15,6"; Брзина на вентилаторот: 800-1000 РПМ; УСБ ХУБ: 2.....