Производители :

Персонални компјутери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

PC FSC ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V42

32.000ден Без данок: 32.000ден
0

Гаранција 60 месеци! Спецификација Основни карактеристики ОС Free DO.....

Десктоп компјутер AiO LN 310-20IAP, F0CL004URI

21.900ден Без данок: 21.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бранд Intel ЦПУ ти.....

0

Спецификација Основни карактеристики CPU брeнд Intel CPU тип .....

0

Спецификација Основни карактеристики CPU бранд Intel CPU ти.....

0

Спецификација Основни карактеристики CPU бранд Intel CPU ти.....

Десктоп компјутер All in One HP 400G3PO

35.399ден Без данок: 35.399ден
0

� Гаранција 12 месеци! � Спецификација Основни карактеристики ЦПУ б.....

Sale Десктоп компјутер All in One HP 400G3PO 4GB/1TB PC 2KL17EA Quick View

Десктоп компјутер All in One HP 400G3PO 4GB/1TB PC 2KL17EA

32.399ден 29.990ден Без данок: 29.990ден
0

Гаранција 12 месеци! Спецификација Основни карактеристики ЦПУ бранд .....

Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538 E85+_i5

26.900ден Без данок: 26.900ден
0

ESPRIMO D538/E85+  BASE UNIT with Mainboard D3600 (proprietary);   CHIPSET: Intel®H310; MEMORY: 2 DI.....

Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+_i3

24.900ден Без данок: 24.900ден
0

ESPRIMO D538/E85+  BASE UNIT with Mainboard D3600 (proprietary);   CHIPSET: Intel®H310; MEMORY: 2 DI.....

Десктоп компјутер HP 400G5 4CZ61EA#ABB

28.900ден Без данок: 28.900ден
0

PC HP 400G5 MT i58500 4GB/500 PC, 4CZ61EA#ABB Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата! .....

0

PC HP 400G5 MT i7 8700 8GB/1TB Win, 4CZ67EA Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата! .....

Десктоп компјутер HP 400PD G4 MT, 1JJ54EA

27.999ден Без данок: 27.999ден
0

Гаранција 12 месеци Спецификација Основни карактеристики ОС Free DOS.....

Десктоп компјутер HP PRODESK 400 G4 MT PC I5, 70046575

31.900ден Без данок: 31.900ден
0

Десктоп компјутер HP PRODESK 400 G4 MT PC I5, 70046575 Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака д.....

Десктоп компјутер Lenovo V520 Tower 10NK004CRI

24.800ден Без данок: 24.800ден
0

� CPU Intel Core i3-7100 Processor (3M Cache.....

0

Спецификација � Основни карактеристики ОS Free DOS CPU брeнд .....

Десктоп компјутер PC LENOVO Y720T-34IKH TW, 90H5002BRI

63.100ден Без данок: 63.100ден
0

Супер брз простор за складирање 128 GB SSD-меморија со што вчитувањето на игрите е најбрзо што .....

Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V40

16.800ден Без данок: 16.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU бранд .....

Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V41

22.800ден Без данок: 22.800ден
0

Спецификација Основни карактеристики OS Free DOS CPU бранд .....

0

Спецификација ​ Најновото во перформансите за играње Феноменалните Y720 Cube/Legion мо.....