Производители :

Лаптопи

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Kensington Combination Cable Lock им овозможува на корисниците да управуваат со физичкото обезбедува.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011HRI

16.350ден Без данок: 16.350ден
0

IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR.....

Лаптоп IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY 80XR011LRI

18.800ден Без данок: 18.800ден
0

Display 15,6" HD TN AG + Camera Display type Antiglare C.....

Лаптоп IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY 80XH01PARI

31.400ден Без данок: 31.400ден
0

Display 15,6" FHD TN AG + Camera Display type Antiglare .....

Лаптоп IdeaPad V110-15ISK BLACK 80TL017PRI

22.100ден Без данок: 22.100ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), anti-glare, LED backlight, 220 nits, 16:9 asp.....

Лаптоп LENOVO IdeaPad V110-15IAP Black

16.000ден Без данок: 16.000ден
0

Display 15.6" (396mm) HD (1366x768), Anti-glare, 200 nits, 16:9 aspect ratio, LED ba.....

Лаптоп LENOVO ThinkPad E570 Silver

36.250ден Без данок: 36.250ден
0

ThinkPad E570 Silver Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 1TB HDD 5400/ 1.....

Sale Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI Quick View

Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI

74.000ден 69.000ден Без данок: 69.000ден
0

Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 12.5″ FHD IPS AG .....