Производители :

Преносни компјутери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

VIVAX таблет TPC-101003G Windows + Тастатура

12.900ден Без данок: 12.900ден
0

Основни карактеристики Дијагонала на екранот [inch] 10,1 Тип на екранот IPS/PLS Резолуција .....

Кулер MSI BALANCE 03 за 15. 6'' лаптоп

690ден Без данок: 690ден
0

Основни карактеристики Брзина на вентилаторот: 800-1000 RPM; 4 можни висински подлоги; US.....

Кулер MSI FREEZE DUAL за 15" & 17" лаптоп

800ден Без данок: 800ден
0

Основни карактеристики Опис 2 вентилатори, Брзина на вентилаторот: 1000 RPM , USB HUB: 2 до.....

Таблет Allview AX4 Nano

7.490ден Без данок: 7.490ден
0

 Мрежа 2G: 900/1800/1900 MHz; 3G: UMTS 900/ 2100 MHz HSPA+ Дата на промоција January  2014 Статус До.....

Таблет VIVAX TPC-8150

6.400ден Без данок: 6.400ден
0

� Бренд VIVAX Тип на производ Таблет компјутер Големина на екранот .....

Ташна за лаптоп MS NOTE-01 - 15.6"

650ден Без данок: 650ден
0

Спецификација Основни карактеристики Опис MS NOTE-01 15.6" торба за лап.....

Taблет Lenovo MIIX2 8 Light Silver

19.600ден Без данок: 19.600ден
0

Процесор Intel® Atom™Z3740 (2M Cache, up to 1.86GHz)/ 2G memory 64GB e-MMC Екран 8.0" HD (1280.....

0

Премиум женска ташна која претставува спој на модерен дизајн, a воедно може да се искористи и како т.....

0

Премиум женска ташна која претставува спој на модерен дизајн, a воедно може да се искористи и како т.....