Производители :

Дигитални фотоапарати

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Отпорност на вода, прав, мраз и удари, 18,2MP, 5x оптички зум, Full HD, OLED екран на допир од 8,3см.....

Фотоапарат CANON DSLR 700D EFS1855 ISSTM

32.100ден Без данок: 32.100ден
0

Спецификација Основни карактеристики Чип CMOS Сензор [МПиkc.....