Производители :

Мобилни телефони

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gold

11.900ден Без данок: 11.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики Големина на екран ["] 5,2" .....

Мобилен телефон NOA H3se

7.990ден Без данок: 7.990ден
0

CPU MT6735P Quad Core 1.0 GHz,64-bit Display 5" HD OGS 1280x720 4G LTE RAM 2GB/16GB Предна камер.....

Мобилен телефон NOA H4se

12.290ден Без данок: 12.290ден
0

CPU MT6735 Quad Core 1.3 GHz,64-bit Display 5" FHD JDI 1920x1080 4G LTE RAM 3GB/16GB Предна каме.....

Мобилен телефон NOA H6

10.390ден Без данок: 10.390ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.3 GHz,64-bit Display 5" HD Oncell 720x1280 4G LTE RAM 3GB/16GB Предна кам.....

Мобилен телефон NOA H8 Grey

16.490ден Без данок: 16.490ден
0

CPU MT6737 Quad Core 1.8 GHz,64-bit Display 5.5" 2.5D FHD 1920x1080 4G LTE RAM 4GB/16GB Предна к.....

Мобилен телефон NOA HUMMER LE Black

12.890ден Без данок: 12.890ден
0

Боја: Црна Дисплеј: 4.7'' HD IPS 720*12804. CPU: MT6737 Quad Core 1.3 GHz, 64-bit 2GB RAM .....

Мобилен телефон NOA HUMMER LE Orange

12.890ден Без данок: 12.890ден
0

Боја: Црно-портокалова Дисплеј: 4.7'' HD IPS 720*12804. CPU: MT6737 Quad Core 1.3 GHz, 64-bit .....

Мобилен телефон NOA L10 Black

990ден Без данок: 990ден
0

CPU RDA88X9 Display 1.8" 128x160 QVGA RAM 32MB/64MB Предна камера Не Задна камера 0,8MP Гаранци.....

Мобилен телефон NOA LOOP Black/White

4.290ден Без данок: 4.290ден
0

CPU MT6580 Quad Core 1.3 GHz Display 4.5" QHD IPS 540x960 3G RAM 1GB/8GB Предна камера 2MP Задн.....