Производители :

Мобилни телефони

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

SELFIE стап MOB DOD MSI - црвен

275ден Без данок: 275ден
0

MS Selfie – подобар и позабавен селфи стап! Овој универзален телескопски селфи стап.....

Tаблет LENOVO A8 - A5500, 8”

6.550ден Без данок: 6.550ден
0

Екран : 8'' IPS WSVGA (1280x800) Multi-touch Screen Процесор : MediaTek 8125T(1.20 GHz)dual-cor.....

0

Спецификација Основни карактеристики Тип бежичен Влезен напон [В.....

0

4.0" Capacitive Screen, 480x800 DUAL SIM, Dual Standby Cortex-A7 QUAD Core 1.3 GHz Mali-400MP2 Gr.....

0

4.5" Capacitive Screen, 480x854 DUAL SIM, Dual Standby QUAD Core 1.0 GHz processor Mali-T720 Grap.....

0

Екран : 4.0'' WVGA (800*480) Процесор : Dual Core MT6572m 1.3GHz Камера : Dual Camera 5.0Mp .....

Мобилен смарт телефон LENOVO A536 (black) 5"

7.590ден Без данок: 7.590ден
0

Екран :�5"480 x 854 pix Процесор :�Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 Камера :�5 MP, 2592 х 1944 pix .....

Мобилен смарт телефон LENOVO K920, VIBE Z2 PRO, 6"

27.890ден Без данок: 27.890ден
0

Екран : 6" 1440 x 2560 Процесор : Quad-core 2.5 GHz Krait 400 Камера : 16 MP, 3456 x 4608 pixe.....

Мобилен смарт телефон LENOVO P70 Blue

15.890ден Без данок: 15.890ден
0

Екран : 5" (1280 x 720) IPS HD Процесор : MediaTek Octa-core 1.7 GHz Камера : Dual Camera 13MP.....