Производители :

Преносливи системи

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

SONY BDV-E190 Систем за домашно кино

8.990ден Без данок: 8.990ден
0

Општо Излезна моќност: 300W Вид на форма 5,1 iPod ,iPhone Dock (музика, видео записи, фотографии).....

Sony BDV-E2100 3D Blu-ray™ систем за домашно кино

15.990ден Без данок: 15.990ден
0

   Бренд SONY Моќност 1.000W Звучен систем 5.1 surround sound .....