Производители :

Грамофони

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Ретро грамафон Hyundai RTC315

7.500ден Без данок: 7.500ден
0

�Основни карактеристики: Тип Hyundai RTC315; Радио FM/AM; CD player да Дисплеј да Плочи да Кас.....

Грамофон ретро HYUNDAI RTC315

6.990ден Без данок: 6.990ден
0

• Радио FM/AM • CD player • Грамофон .....