Производители :

Звучници

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Звучник MSI COSMO Bluetooth

870ден Без данок: 870ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 3 W Однос сигнал/шу.....

Sale Караоке звучник VIVAX VOX BS-300 Quick View

Караоке звучник VIVAX VOX BS-300

9.900ден 7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Карактеристики на производот: - Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 .....

Sale Преносен звучник Vivax BS-100 Bluetooth Quick View

Преносен звучник Vivax BS-100 Bluetooth

2.990ден 1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Преносниот звучник на Vivax - BS-100 blue, ви пружа многу функции за уживање во вашата омилена музик.....