Производители :

ДВД плеери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

DVD плеер SONY DVP-SR370

2.290ден Без данок: 2.290ден
0

  Репродуцирајте филмови, музика и фотографии складирани на USB уред. Можете да репродуцирате со.....

VIVAX IMAGO DVD K-4300

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

DVD,MPEG4,DivX,Xvid,MP3,CD-R,DVD±R, Kodak Picture CD, Format 4:3,16:9, Titl .sub, USB, SD,  1x SCART.....