Производители :

Телевизори

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Телевизор SONY KDL-32R400C

15.990ден Без данок: 15.990ден
0

Достапни во големина од 80 см (32") � � WXGA резолуција � � Јасно зголемување на резолуцијата .....

Телевизор SONY KDL-32R500C

21.990ден Без данок: 21.990ден
0

Достапни во големина од 80 см (32") � � WXGA резолуција � � Јасно зголемување на резолуцијата .....

Телевизор ARIELLI 32'' D7XD

10.490ден Без данок: 10.490ден
0

Големина на екран: 32" (81cm) Тип на екранот LED Формати:� Видео: MKV, AVI, MP4, WMV, MOV, XviD .....

Телевизор FUEGO 32'' 3305

12.999ден Без данок: 12.999ден
0

TV LED FUEGO 32"(82cm)HD Ready SMART LED TV Резолуција:1366x768 100Hz CMP Web пребарувач,You tub.....

Телевизор GRUNDIG 32'' WLE 4520 BF

16.790ден Без данок: 16.790ден
0

32″ / 80 cm Енергетска класа  A Full HD 1920 x 1080 DVB-T/C 1x USB 2.0 HDMI 3 x HDMI 1.4 CI-Pl.....

Телевизор LG 49'' LX 630 V

34.799ден Без данок: 34.799ден
0

Екран: 49"(124cm) Резолуција:(1920х1080)  Full HD SMART LED TV  Triple XD Engine  Virtual Surrou.....

Телевизор PHILLIPS 40'' PFX 4100

21.999ден Без данок: 21.999ден
0

40"(102 СМ.)  LED ТЕЛЕВИЗОР  FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА - 1920X1080P  100 (PERFECT MOTION RATE)  INCREDI.....

Телевизор SAMSUNG UE 40'' J 5100

21.990ден Без данок: 21.990ден
0

ЕКРАН:40"(102cm) РЕЗОЛУЦИЈА:1920x1080 Full HD LED TV HyperReal Engine РЕЗОЛУЦИЈА:1920x1080 100H.....

0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24'' / 60 cm .....