Производители :

Паметни телефони и додатоци

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Vivax SMART Point X40 мобилен телефон, црн

2.949ден Без данок: 2.949ден
0

Екран: 4’’ WVGA (800*480) Процесор: Dual core 1GHz Оперативен систем: Android  4.2 Мемор.....

Vivax SMART Point X40 мобилен телефон, бел

5.499ден Без данок: 5.499ден
0

Екран: 4’’ WVGA (800*480) Процесор: Dual core 1GHz Оперативен систем: Android  4.2 Меморија.....

Vivax SMART Point X45 мобилен телефон, сив

4.366ден Без данок: 4.366ден
0

Екран: 4.5’’ FWVGA IPS (854×480) Процесор: Dual core 1GHz Оперативен систем: Android  4.2 М.....

Vivax SMART Point X45 мобилен телефон,бел

4.366ден Без данок: 4.366ден
0

Екран: 4.5’’ FWVGA IPS (854×480) Процесор: Dual core 1GHz Оперативен систем: Android  4.2 Мемор.....

0

VIVAX SMART FLY 1 серија! Полетајте во светот на неограничена забава! Моќни перформанси споени с.....

Мобилен телефон VIVAX SMART Fun S4011

4.750ден Без данок: 4.750ден
0

Новиот мобилен SMART FUN S4011 дизајниран само за вас, �кој ќе ве фасцинира со дизајн и специфик.....

0

VIVAX Smart Point X40 Pro Dual SIM, сива боја, наследник на моделот Point X40 кој ќе Ве воодушев.....

0

Опис на производотVIVAX Ви го претставува новиот модел Point X45 Pro, наследник на моделот Point.....