Производители :

Фигара, преси за коса и фен четки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Пегла за коса 2 во 1 ADLER AD 2104

839ден Без данок: 839ден
0

Функција 2 во 1, можност за виткање и испарање на косата Моќност: 50 W Керамички плочки Брз.....

Пегла за коса ADLER 231

599ден Без данок: 599ден
0

Моќност: 30W; Керамички плочи; Додаток-чешел кој се отстранува .....

Пегла за коса ADLER AD 261

779ден Без данок: 779ден
0

Бели керамички плочи; Моќност: 45W; Брзо загревање; Прилагодување на температурата: 80 - 230 ˚C; .....

Пегла за коса SEVERIN 0614

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

On / Off switch со две поставки до температура 180 ° C Керамички плочки обложени за дополнителна то.....

Пегла за коса VIVAX HOME HS-04

949ден Без данок: 949ден
0

Основни карактеристики Снага [W] 24 Останато темп : до 200 °C, керамички плочи, брзо загрев.....

Пегла за коса VIVAX HOME HS-05T

620ден Без данок: 620ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 18 Останато керамички плочи, LED индикатор на работн .....

Sale Фен четка  ADLER 2013 Quick View

Фен четка ADLER 2013

969ден 829ден Без данок: 829ден
0

Фигаро-четка Моќност: 550 W; 3 температурни нивоа; 2 четки со различна големина; Кабел к.....

Sale Фен четка  ADLER 203 Quick View

Фен четка ADLER 203

949ден 789ден Без данок: 789ден
0

Моќност: 550W; 3 температурни нивоа; 2 четки со различна големина; Кабел кој може да се рот.....

Фигаро ADLER 204

799ден Без данок: 799ден
0

Моќност�550 W 3�температурни подесувања 2�четки�во различни големини 360 степени�ротацион.....

Фигаро ADLER AD 2107- Розево

799ден Без данок: 799ден
0

Моќност:40W Керамичка облога за поефикасно спроведување на топлина Брзо загревање Пилот сијаличка.....

Фигаро четка SEVERIN 0805

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Моќност 700 W Јонска функција Функција на фен со можност за ладно дување Број на брзини: 2 Број .....

Фигаро штипка SEVERIN 0674

899ден Без данок: 899ден
0

Дијаметар: 19мм Брзо загревање on/off копче Индикаторска светилка Ротационен кабел Јамка за зака.....

Sale Lescolton апарат за брзо плетење на коса Quick View

Lescolton апарат за брзо плетење на коса

1.200ден 799ден Без данок: 799ден
0

Карактеристики на производот: Апарат за правење плетенки Брзо ја плете вашата коса ЛЕД Дисплеј В.....

Sale Straight Artefakt четка за исправување на коса Quick View

Straight Artefakt четка за исправување на коса

1.499ден 799ден Без данок: 799ден
0

Карактеристики на производот: 3D керамички запци Температура: до 230 °C Должина на кабел: 1.8 m.....

Пегла за коса Adler AD 2309

849ден Без данок: 849ден
0

Моќност: 30 W Керамички плочки Ширина на плочките 25мм Должина на плочките 90мм Брзо загревање .....

Пегла за коса Adler AD 251

639ден Без данок: 639ден
0

Бели керамички плочи; Моќност: 45W; Брзо загревање; Копче за ВКЛУЧУВАЊЕ/ ИСКЛУЧУВАЊЕ; Индикатопр.....

Фигаро Adler AD 2102

599ден Без данок: 599ден
0

Моќност: 30W; Дијаметар; 25мм Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината; Брзо загре.....

Фигаро четка Adler AD 2103

559ден Без данок: 559ден
0

Моќност: 30W; Дијаметар; 16 мм Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината; Брзо загр.....

Фигаро четка Adler AD 2105

549ден Без данок: 549ден
0

Моќност:25W Дијаметар: 19мм Керамичка облога за поефикасно спроведување на топлина Брзо загревање.....

Фигаро четка Severin 0670

899ден Без данок: 899ден
0

Керамички-обложен витлер 25мм за за мазни, коса-пријателска површина Отстранлива керамички-обложена.....