Производители :

Фенови

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F Quick View

VIVAX HOME фен за коса HD-1206 F

650ден 499ден Без данок: 499ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 1200 преклопна рачка ,2 брзини, закачалка, заштита од прегр.....

VIVAX HOME фен за коса HD-2003ID

999ден Без данок: 999ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 2000 Останато 2 брзини 3 температури дифузер јонизатор зашт.....

Патен фен ADLER 2228

639ден Без данок: 639ден
0

Моќност: 1200 W; 2 контролни брзини; 2 температурни нивоа; Модерен дизајн; Гумирана рачк.....

Патен фен ADLER 2231

799ден Без данок: 799ден
0

Моќност: 1200 W; 2 контролни брзини; 3 температурни нивоа; Функција на ладен воздух; Рач.....

Патен фен ADLER AD 2222

599ден Без данок: 599ден
0

Моќност: 1200 W; 2 контролни брзини; Модерен дизајн; Рачка на склопување; Кука за закачување .....

Патен фен ADLER AD 223 - Син

599ден Без данок: 599ден
0

Моќност: 1300 W; 2 контролни брзини; Модерен дизајн; Рачка на склопување; Мала бучавост .....

Фен ADLER AD 2224

1.249ден Без данок: 1.249ден
0

Моќност: 2200W� Независна контрола на температурата и протокот на воздух; 2 контролни брзини; 3 т.....

Фен ADLER AD 2218

850ден Без данок: 850ден
0

Моќност: 1500 W; 2 контролни брзини; 3 температурни нивоа; Копче за ладен воздух; Насочу.....

Фен Panasonic EH5571K825

2.650ден Без данок: 2.650ден
0

� Основни карактеристики Моќност 1800W Екстра тивок за работа� Број на брзини 3 Физички .....