Производители :

Климатизери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
0

Основни карактеристики � Капацитет на ладење [kW]: 5,28 .....

Клима уред инвертер KYATO K12-ION++S - 3.5 kW

22.000ден Без данок: 22.000ден
0

  Капацитет на ладење 12000 BTU (3.51 kW) Капацитет на греење 12000 BTU (3.51 kW) Енергетска кл.....

Клима уред инвертер PANASONIC CS/CU-Z12SKE

59.700ден Без данок: 59.700ден
0

ТИП НА КЛИМАТИЗЕРОТ: ИНВЕРТЕРГОЛЕМИНА НА ПРОСТОРИJА ЗА ЛАДЕЊЕ/ГРЕЕЊЕ:31m2 (80m3) /29 m2 (75m3)КАПАЦИ.....