Производители :

Апарат за правење пуканки

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Апарат за пуканки SEVERIN 3751 Quick View

Апарат за пуканки SEVERIN 3751

2.199ден 1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Подготвува пуканки со топол воздух за приближно�2,5 мин Моќност: 1200 W� Проѕирен капак со инт.....