Хранилка YUMMY MONSTER Зелена

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Yummy Monster

Достапност: 10

Цена: 3.700ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.850 ден.
6 Рати
617 ден.
12 Рати
308 ден.
18 Рати
206 ден.
24 Рати
154 ден.
Без данок: 3.700ден

Хранилката е наменета за деца од 6 месеци до 15 килограми тежина. Висината на хранилката се подесува�во�6 положби, а наслонот за грбот во 3 позиции. Навлаката од ПВЦ лесно се вади и може да се пере со благ детергент. Интегрирани заштитни 2 тркалца за полесно пренесување на хранилката. Склопената хранилка е со многу мали димензии и може самостојно да стои. Тежина на хранилката 9,2 килограми. Хранилката одговара на Европските стандарди ЕН 14988.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: