Honor 9 Lite DS во боја по избор

Производител: HONOR

Код на продуктот: 9 Lite DS

Наградни поени: 250

Достапност: 10

Цена: 15.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.000 ден.
6 Рати
2.667 ден.
12 Рати
1.333 ден.
18 Рати
889 ден.
24 Рати
667 ден.
Без данок: 15.999ден
Цена во наградни поени: 15499

Достапни опции

* Боја:

Display: 5.65"", 2160 x 1080
Procesor: Octa-Core
Chipset HiSilicon Kirin 659
CPU (4x2.36GHz Cortex-A53&4x1.7GHz Cortex-A53)
GPU Mali-T830 MP2
Ram: 3GB/32GB
Систем: Android 8.0 (Oreo)
Камери: 13MP+2MP/13MP
Батерија: 3000 mAh

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: