Honor 7S DS во боја по избор

Производител: HONOR

Код на продуктот: 7S DS

Наградни поени: 120

Достапност: 10

Цена: 7.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.000 ден.
6 Рати
1.333 ден.
12 Рати
667 ден.
18 Рати
444 ден.
24 Рати
333 ден.
Без данок: 7.999ден
Цена во наградни поени: 7999

Достапни опции

* Боја:

"Display: 5.45"", 1440 x 720
Procesor: Quad-Core
Chipset Mediatek MT6739
CPU Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53
GPU PowerVR GE8100
Ram: 2GB/16GB
Систем: Android 8.1 (Oreo)
Камери: 13MP/5MP
Батерија: 3020 mAh"

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: