Honor 7C DS во боја по избор

Производител: HONOR

Код на продуктот: 7C DS

Наградни поени: 220

Достапност: 10

Цена: 13.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
7.000 ден.
6 Рати
2.333 ден.
12 Рати
1.167 ден.
18 Рати
778 ден.
24 Рати
583 ден.
Без данок: 13.999ден
Цена во наградни поени: 13999

Достапни опции

* Боја:

"Display: 5.99"", 1440 x 720
Procesor: Octa-Core
Chipset Qualcomm SDM450 Snapdragon 450
CPU Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53
GPU Adreno 506 
Ram: 3GB/32GB
Систем: Android 8.0 (Oreo)
Камери: 13MP+2MP/8MP
Батерија: 3000 mAh"

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: