Honor 7A 32GB DS во боја по избор

Производител: HONOR

Код на продуктот: 7A 32GB DS

Наградни поени: 180

Достапност: 10

Цена: 10.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.500 ден.
6 Рати
1.833 ден.
12 Рати
917 ден.
18 Рати
611 ден.
24 Рати
458 ден.
Без данок: 10.999ден
Цена во наградни поени: 10999

Достапни опции

* Боја:

"Display: 5.70"", 1440 x 720
Procesor: Octa-Core
Chipset Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430
CPU (4x1.4GHz Cortex-A53&4x1.1GHz Cortex A53)
GPU Adreno 505
Ram: 3GB/32GB
Систем: Android 8.0 (Oreo)
Камери: 13MP+2MP/8MP
Батерија: 3000 mAh"

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: