Honor 10 DS 64GB / 128GB во боја по избор

Производител: HONOR

Код на продуктот: 10 DS 64GB

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 29.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
15.000 ден.
6 Рати
5.000 ден.
12 Рати
2.500 ден.
18 Рати
1.667 ден.
24 Рати
1.250 ден.
Без данок: 29.999ден
Цена во наградни поени: 29

Достапни опции

* RAM:

* Боја:

Display: 5.84"", 2280 x 1080
Procesor: Octa-Core
Chipset Hisilicon Kirin 970
CPU (4x2.4GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
GPU Mali-G72 MP12
Ram: 4GB/64GB или 4GB/128GB
Систем: Android 8.1 (Oreo)
Камери: 16MP+24MP/24MP
Батерија: 3400 mAh"

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: