Панелна греалка Vivax PH-2501

Производител: Vivax

Код на продуктот: PH-2501

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 2.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.250 ден.
6 Рати
417 ден.
12 Рати
208 ден.
18 Рати
139 ден.
24 Рати
104 ден.
Без данок: 2.499ден
Цена во наградни поени: 2999

Панелна греалка PH-2501
моќност 2500W, 2 степени на моќност, променлив термостат, заштита од прегревање, индикатор на работа, самостоечка со опција за поставување на ѕид, водоотпорна IP24 заштита, алуминиумски греачи елемент.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: