Sale

Керамичка ѕидна греалка Vivax WMH-2001B

Производител: Vivax

Код на продуктот: WMH-2001B

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 3.900ден 2.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.200 ден.
6 Рати
400 ден.
12 Рати
200 ден.
18 Рати
133 ден.
24 Рати
100 ден.
Без данок: 2.399ден
Цена во наградни поени: 2990

Керамичка ѕидна греалка Vivax WMH-2001B
моќност 2000 W, 2 степени на моќност: 1000/2000W, тајмер во опсег  до 7,5 часа programiranja, заштита од прегревање, вграден греач, поставување на ѕид, раченц on/off прекинувач.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: