Керамичка ѕидна греалка Vivax WMH-2001B

Производител: VIVAX

Код на продуктот: WMH-2001B

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 2.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.200 ден.
6 Рати
400 ден.
12 Рати
200 ден.
18 Рати
133 ден.
24 Рати
100 ден.
Без данок: 2.399ден
Цена во наградни поени: 2990
Модел Vivax WMH-2001B
Моќност [W] 2000
Степен на моќност  2
Друго копче за вклучување, можност за поставување на ѕид.
Гаранција  12 месеци 

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: