Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L

Производител: VIVAX

Код на продуктот: WMH-2000L

Наградни поени: 50

Достапност: 9

Цена: 2.749ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.375 ден.
6 Рати
458 ден.
12 Рати
229 ден.
18 Рати
153 ден.
24 Рати
115 ден.
Без данок: 2.749ден
Цена во наградни поени: 2990
Модел Vivax WMH-2000L
Моќност [W] 1000/2000
Дисплеј LED
Друго 3 степени на моќност, тајмер во опсег до 7,5 часа програмирање, заштита од прегревање, вграден греач, поставување на ѕид, далечински управувач
Гаранција� 12 месеци�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: