Sale

Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L

Производител: Vivax

Код на продуктот: WMH-2000L

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 3.900ден 2.749ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.375 ден.
6 Рати
458 ден.
12 Рати
229 ден.
18 Рати
153 ден.
24 Рати
115 ден.
Без данок: 2.749ден
Цена во наградни поени: 2990

Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L
моќност 1000/2000 W, 3 степени на моќност, тајмер во опсег� до 7,5 часа programiranja, заштита од прегревање, вграден греач поставување на ѕид, LED display, далечински управувач.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: