Sale

Конвекторска греалка Simfer S4250KV

Код на продуктот: S4250KV

Наградни поени: 70

Достапност: На залиха

Цена: 5.190ден 4.190ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.095 ден.
6 Рати
698 ден.
12 Рати
349 ден.
18 Рати
233 ден.
24 Рати
175 ден.
Без данок: 4.190ден
Цена во наградни поени: 4190

Конвекторска греалка Simfer S4250KV
Моќност: 2500W
Термостат
Напон: 230в
Подесување на температурата
Заштита од прегревање 
Можност за закачување на ѕид
Тежина: 8,5кг
Димензии: Ширина:900мм
Висина:450мм
Длабочина:105мм

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: