Конвекторска греалка Simfer S4250KV

Производител: HONOR

Код на продуктот: S4250KV

Наградни поени: 70

Достапност: 10

Цена: 4.190ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.095 ден.
6 Рати
698 ден.
12 Рати
349 ден.
18 Рати
233 ден.
24 Рати
175 ден.
Без данок: 4.190ден
Цена во наградни поени: 4190
Модел Simfer S4250KV
Моќност [W] 2500
Напон 230w
Друго термостат, подесување на температура, зашита од прегревање, можност за поставување на ѕид.
Гаранција� 12 месеци�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: