Кварцна греалка Vivax QH-1202

Производител: VIVAX

Код на продуктот: QH-1202

Наградни поени: 35

Достапност: 10

Цена: 1.150ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
575 ден.
6 Рати
192 ден.
12 Рати
96 ден.
18 Рати
64 ден.
24 Рати
48 ден.
Без данок: 1.150ден
Цена во наградни поени: 1499
Модел Vivax QH-1202
Моќност [W] 1200
Кварцни греачи  2
Друго копче за вклучување, можност за поставување на ѕид.
Гаранција  12 месеци 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: