Кварцна греалка Vivax QH-1202

Производител: Vivax

Код на продуктот: QH-1202

Наградни поени: 35

Достапност: На залиха

Цена: 1.150ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
575 ден.
6 Рати
192 ден.
12 Рати
96 ден.
18 Рати
64 ден.
24 Рати
48 ден.
Без данок: 1.150ден
Цена во наградни поени: 1499

Кварцна греалка Vivax QH-1202
моќност 1200 W, 2 кврацни греачи, копче за уклучување, можност за поставување на ѕид.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: