Sale

Конвекторска греалка Vivax CH-2009FW

Производител: Vivax

Код на продуктот: CH-2009FW

Наградни поени: 40

Достапност: На залиха

Цена: 3.000ден 2.390ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.195 ден.
6 Рати
398 ден.
12 Рати
199 ден.
18 Рати
133 ден.
24 Рати
100 ден.
Без данок: 2.390ден
Цена во наградни поени: 2390

Конвекторска греалка Vivax CH-2009FW
моќност 2000 W,  променлив термостат, 2 степени на моќност: 1200/2000W, заштита од прегревање, самостоечка со опција за поставување на ѕид.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: