Конвекторска греалка Vivax CH-2009FW

Производител: VIVAX

Код на продуктот: CH-2009FW

Наградни поени: 40

Достапност: 10

Цена: 1.899ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
950 ден.
6 Рати
317 ден.
12 Рати
158 ден.
18 Рати
106 ден.
24 Рати
79 ден.
Без данок: 1.899ден
Цена во наградни поени: 2390
Модел Vivax CH-2009FW
Моќност [W] 1200/2000
Степен на моќност  2
Друго променлив термостат, подесување на температура, зашита од прегревање, самостоечка со можност за поставување на ѕид.
Гаранција  12 месеци 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: