Расклопливи голови за фудбал

Код на продуктот: Голови за фудбал

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 890ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
445 ден.
6 Рати
148 ден.
12 Рати
74 ден.
18 Рати
49 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 890ден
Цена во наградни поени: 890

Расклоплив гол за фудбал, изработен од пластика. Комплетот содржи два гола со димензии 56х5х43см и две мали фудбалски топки.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: