Расклоплив гол за фудбал

Код на продуктот: Гол за фудбал

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 1.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
600 ден.
6 Рати
200 ден.
12 Рати
100 ден.
18 Рати
67 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.199ден
Цена во наградни поени: 1199

Расклоплив гол за фудбал, изработен од пластика. Димензии 100х46х68см. Во комплетот се вклучени топка, пумпа за топката и мрежа за голот. 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: