Куќиште MSI SPECTRUM gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI SPECTRUM

Достапност: 10

Цена: 2.750ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.375 ден.
6 Рати
458 ден.
12 Рати
229 ден.
18 Рати
153 ден.
24 Рати
115 ден.
Без данок: 2.750ден

MS SPECTRUM - ново midi tower стакленo PRO gaming куќиште

Карактеристики на производот:

 • ATX, mATX, ITX
 • Материјал: SPCC 0,6 mm
 • Внатрешни слотови: 3 x 3.5″,�2 x 2,5”
 • USB влезови: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
 • Страничен лев капак: транспарентен со калено стакло
 • Страничен десен капак: затворен
 • HD audio
 • Можност за 4x LED вентилатори
 • Филтери за прашина: x1
 • Димензии: 45,0 x 21, 2 x 44,8 cm
 • Гаранција 12 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: