Фрижидер Vox KK 3300

Производител: VOX

Код на продуктот: KK 3300

Наградни поени: 300

Достапност: 10

Цена: 17.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.745 ден.
6 Рати
2.915 ден.
12 Рати
1.458 ден.
18 Рати
972 ден.
24 Рати
729 ден.
Без данок: 17.490ден
Цена во наградни поени: 14990

Енергетска класа: A+
Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 186/84
Капацитет фрижидер нето: 184
Капацитет замрзнувач нето: 84
Aнтибактериска заштита 
3 стаклени полици 
Сад за путер и сирење 
Осветлен ентериер 
4 прилагодливи бариери на вратата
Димензии: (ШxДxВ) 54x60x170cm
Боја: Бела
Гаранција: 5 години

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: