Електричен шпорет Gorenje E 6121 WD со капак

Производител: GORENJE

Код на продуктот: Gorenje E 6121 WD со капак

Наградни поени: 80

Достапност: 10

Цена: 16.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.245 ден.
6 Рати
2.748 ден.
12 Рати
1.374 ден.
18 Рати
916 ден.
24 Рати
687 ден.
Без данок: 16.490ден
Цена во наградни поени: 16490

Gorenje E 6121 WD
• Електричен шпорет со капак
• Модел 2017
• Бела боја
• Електрични плочи за готвење 4
• Грејни места: лево напред: 18 cm експрес рингла 2 kW
• десно напред: 14.5 cm
• 1.5 kW
• експрес рингла
• лево назад: 14.5 cm
• 1 kW
• десно назад: 18 cm
• 1.5 kW
• Конвенционална рерна - 65 Литри
• Решетка
• PERFECT GRILL Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
• Чистење со AquaClean функција
• Длабока емајлирана тава
• Водилки за тави: Водилки на извлекување
• Двојно застаклена компактна врата(T<85C)
• SilverMatte емајл
• Енергетска класа: А
• Бучност: 33 dB(A)
• Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: