Производители :

Велосипеди, тротинети и ролери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Детски велосипед Max Butterfly 16" 4.0

3.690ден Без данок: 3.690ден
0

Големина на тркала: 16" Задна кочница - контра Предна V-brake кочница Штитник за ланецот Преден .....

Детски велосипед Max GTR 12" 4.0

3.390ден Без данок: 3.390ден
0

Големина на тркала: 12" Задна "Band" кочница Предна V-brake кочница Преден браник Штитник за лан.....

Детски велосипед Max GTR 16" 4.0

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Големина на тркала: 16" Задна "Band" кочница Предна V-brake кочница Преден браник Штитник за лан.....

Детски велосипед Max Kitty 16" 4.0

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Големина на тркала: 16" Задна кочница - контра Предна V-brake кочница Штитник за ланецот Преден .....

Детски велосипед Max Missy 4.0 Pink 24"

7.290ден Без данок: 7.290ден
0

Големина на тркала 24" Метален рам Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски предни и задни кочници.....

Детски велосипед MAX PINKY 12'' 017

3.390ден Без данок: 3.390ден
0

Големина на тркала: 12" Предна и задна кочница Штитник за ланецот Помошни тркала Преден браник .....

Детски велосипед Max Pinky 12" 4.0

3.390ден Без данок: 3.390ден
0

Големина на тркала: 12" Задна "Band" кочница Предна V-brake кочница Штитник за ланецот Преден бр.....

Детски велосипед Max Pinky 16" 4.0

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Големина на тркала: 16" Задна "Band" кочница Предна V-brake кочница Штитник за ланецот Преден бр.....

Детски велосипед Max Urban Racer 12" 4.0

3.190ден Без данок: 3.190ден
0

Големина на тркала: 12" Задна "Band" кочница Предна V-brake кочница Преден браник Заден браник .....

Детски велосипед Max Urban Racer 16" 4.0

3.490ден Без данок: 3.490ден
0

Големина на тркала: 16" Задна кочница Предна кочница Преден браник Заден браник Предна корпа Ш.....

Детски велосипед Super Max 16" 4.0

3.790ден Без данок: 3.790ден
0

Големина на тркала: 16" Предна V-Brake кочница Здна кочница - контра Преден браник Штитник за ла.....

Кацига и комплет штитници Monster High

2.300ден Без данок: 2.300ден
0

Kацигa за деца (за возење велосипед, тротинет, трицикли, ролерки). Големина S (53-56 см).....

Скејтборд Skilanders

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Скејтборд Skilanders. Димензии 53см х 15 cm. Максимално оптоварување 20 кг. ПВЦ тркала димензии 55мм.....

Склоплив тротинет

1.290ден Без данок: 1.290ден
0

Склоплив тротинет изработен од челик, склопливи гумирани рачки и тркала од полиуретан. Возраст: 3+ ......

Тротинет Мини со три тркала

1.690ден Без данок: 1.690ден
0

Тротинет Мини со три тркала, изработен е од челик со можност за подесување на рачката. Од 2 до 4 год.....

Тротинет на склопување Princess

2.600ден Без данок: 2.600ден
0

Склоплив тротинет. Pамка и цевки изработени од� челична легура. Висина прилагодлива на у.....

Штитници за глава, лакти и колена

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Заштитен шлем за деца (за велосипеди, тротинети, трицикли, ролерки). Прилагодлива големина од 50 до .....