Детски велосипед Max Missy 4.0 Pink 24"

Производител: MAX

Код на продуктот: Missy 4.0 Pink 24"

Наградни поени: 200

Достапност: На залиха

Цена: 7.290ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.645 ден.
6 Рати
1.215 ден.
12 Рати
608 ден.
18 Рати
405 ден.
24 Рати
304 ден.
Без данок: 7.290ден
Цена во наградни поени: 7290

Големина на тркала 24"
Метален рам
Дупли алуминиумски бандажи
Алуминиумски предни и задни кочници V-brake
Касетна средна осовина
Полу алиминиумски рачки за кочници
Предна вилушка со амортизер
18 брзини
Педали црни
Дијамнтски облик

Бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: