Десктоп компјутер HP 400PD G4 MT, 1JJ54EA

Производител: HP

Код на продуктот: HP 400PD G4 MT, 1JJ54EA

Наградни поени: 200

Достапност: 10

Цена: 27.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
14.000 ден.
6 Рати
4.667 ден.
12 Рати
2.333 ден.
18 Рати
1.556 ден.
24 Рати
1.167 ден.
Без данок: 27.999ден
Цена во наградни поени: 27999

Гаранција 12 месеци

Основни карактеристики
ОС Free DOS
ЦПУ бранд Intel
ЦПУ тип Intel® Core™ i5
ЦПУ модел i5-7500
ЦПУ брзина [ГХз] 3,40
Л2 Цацхе
Л3 Цацхе 6 MB
Цхипсет H270
Соцкет 1151
Количина на меморија 1x 4 GB
Тип на меморија DDR4
Такт меморија [МХз] 2400
Број на мемориски сокети 2
Максимална количина на меморија [ГБ] 32
Графичка картица Integrirana
Модел на графичка картица Intel HD 630
Тип на диск SATA
Големина на диск [ГБ] 500
Број на вртежи на диск 7.200 o/min
Тип на диск 2
Оптички уред DVD±RW
Големина на диск 2 [ГБ] 0
Звучна картица HD
Мрежна картица - модел
Мрежна картица - брзина [Мбит] 10/100/1000
ВЛАН мрежа
Куќиште - модел
Куќиште - големина Microtower
Напојување [В] 180W
Заден панел
  • 1x DisplayPort
  • 1x RJ45
  • 2x USB 3.1 Type-A
  • 4 x USB 2.0
  • Audio In/Out
  • VGA
Преден панел
  • 2x USB 3.0
  • Audio In/out
Интерни конектори
Сокети за проширување 1 x PCIe 3.0 x16
Глувче USB
Тастатура USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: