Десктоп компјутер AiO LN 310-20IAP, F0CL004URI

Производител: HP

Код на продуктот: F0CL004URI

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 21.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.950 ден.
6 Рати
3.650 ден.
12 Рати
1.825 ден.
18 Рати
1.217 ден.
24 Рати
913 ден.
Без данок: 21.900ден
Цена во наградни поени: 21900
Основни карактеристики
ЦПУ бранд Intel
ЦПУ тип Pentium®
ЦПУ модел ntel Pentium Apollo Lake J4205
ЦПУ брзина [ГХз] 1,50
Л2 Цацхе  
Л3 Цацхе  
Цхипсет  
Меморија [МБ] 4096
Интегрирана меморија [МБ] 0
Такт меморије [МХз] 1600
Меморијски утор SO-DIMM DDR3
Маkc. количина меморије [ГБ] 0
Број меморијских утора 0
Екран 19,5"
Врста заслона  
Маkc. резолуција 1440x900 WXGA
ХДД [ГБ] SATA 1000
Број окретаја [рпм] 5.400
ВГА  
Оптичка јединица DVD±RW
Аудио  
Мрежа  
3Г модул  
Останати карактеристики
ОС Free DOS
Видео камера n/a
Читач картица  
Боја  
Додаци  
Слотови
Утор за проширењ  
ТВ тунер  
Заден панел
Паралелни приклјучак n/a
Серијски приклјучак n/a
Д-суб n/a
С-Видео Оут n/a
ХДМИ 0
ДВИ  
РЈ45 n/a
РЈ11 n/a
ФиреВире n/a
Аудио Ин/Оут n/a
УСБ 2.0 0
УСБ 3.0 0
еСАТА 0
Дисплаи Порт n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: