Десктоп компјутер HP 400G5 MT I38100 4GB/500 PC, 4VF03EA#ABB

Производител: HP

Код на продуктот: 4VF03EA#ABB

Наградни поени: 400

Достапност: 10

Цена: 25.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
12.950 ден.
6 Рати
4.317 ден.
12 Рати
2.158 ден.
18 Рати
1.439 ден.
24 Рати
1.079 ден.
Без данок: 25.900ден
Цена во наградни поени: 25900

PC HP 400G5 MT i38100 4GB/500 PC, 4VF03EA#ABB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: