Десктоп компјутер HP 400G5 4CZ61EA#ABB

Производител: HP

Код на продуктот: 4CZ61EA

Наградни поени: 450

Достапност: 10

Цена: 28.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
14.450 ден.
6 Рати
4.817 ден.
12 Рати
2.408 ден.
18 Рати
1.606 ден.
24 Рати
1.204 ден.
Без данок: 28.900ден
Цена во наградни поени: 28900

PC HP 400G5 MT i58500 4GB/500 PC, 4CZ61EA#ABB

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: