Цедалка за агруми Adler AD 4003

Производител: ADLER

Код на продуктот: Adler AD 4003

Наградни поени: 12

Достапност: 10

Цена: 889ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
445 ден.
6 Рати
148 ден.
12 Рати
74 ден.
18 Рати
49 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 889ден
Цена во наградни поени: 889

Моќност 40 W
Два различни конуси за цедење
Ротација на десната и левата страна
Автоматско вклучување и исклучување�
Заштитен капак
Сад за сок: 1L
Гумирани ногарки
Гаранција 12 месеци!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: