Sale

Цилиндар за јога и истегнување

Код на продуктот: Цилиндар за јога

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 1.600ден 1.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
650 ден.
6 Рати
217 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.299ден
Цена во наградни поени: 1299

Достапни опции

* Боја:

Карактеристики на производот:
x 1�цилиндар за јога
Одличен за вашите јога вежби
Лесен за употреба
Должина: 32.5cm
Дијаметар: 14cm
Зелена боја
Црна боја
Жолта боја
Портокалова боја
Виолетова боја

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: