Цилиндар за пилатес

Код на продуктот: Цилиндар за пилатес

Наградни поени: 35

Достапност: На залиха

Цена: 1.680ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
840 ден.
6 Рати
280 ден.
12 Рати
140 ден.
18 Рати
93 ден.
24 Рати
70 ден.
Без данок: 1.680ден
Цена во наградни поени: 1680

Карактеристики на производот:
x 1 цилиндар за пилатес
Материјал: цврста пластика и гума
Розево – виолетова боја
За секојдневни вежби во домот
Дијаметар: 20 cm
Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: