Цедалка Severin 3536

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: Severin 3536

Наградни поени: 18

Достапност: 10

Цена: 999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
500 ден.
6 Рати
167 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
56 ден.
24 Рати
42 ден.
Без данок: 999ден
Цена во наградни поени: 999

Тип: ЦЕДАЛКА 
Моќност: 25W
Капаците: 0,75 литри
Наменет само за цитрусни плодови
2 Конуса за цедење кои се издвојуваат
Транспарентен сад
Транспарентен заштитен капак
Складирање на кабел
Гумени ногарки
Гаранција 1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: