Цедалка Bosch MCP 3500

Производител: BOSCH

Код на продуктот: MCP 3500

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 1.590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
795 ден.
6 Рати
265 ден.
12 Рати
133 ден.
18 Рати
88 ден.
24 Рати
66 ден.
Без данок: 1.590ден
Цена во наградни поени: 1590

Моќност: 25W
Капаците: 0,8 литри
Наменет само за цитрусни плодови
Конус за цедење кој се издвојува
Транспарентен сад
Транспарентен заштитен капак

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: