Canon i-SENSYS LBP654Cx

Производител: Canon

Код на продуктот: i-SENSYS LBP654Cx

Достапност: 1

Цена: 22.380ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
11.190 ден.
6 Рати
3.730 ден.
12 Рати
1.865 ден.
18 Рати
1.243 ден.
24 Рати
933 ден.
Без данок: 22.380ден

Брзина на печатење 27 стр. / Мин., Екран на допир со екран во боја од 12,7 cm, иновативна апликациска библиотека, врвен единечен ласерски печатач за мали бизниси

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: